Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/neo-fusionpl/ftp/luhi/index.php:1) in /home/neo-fusionpl/ftp/luhi/index.php on line 114
O nas - Firma budowlana LUHi - Łukasz Hintzke
Logo firmy

O nas

Firma budowlana LUHi powstała na początku 2016 roku, jednak doświadczenie naszego zespołu w branży budowalnej i wykończeniowej sięga wielu lat wstecz. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Nasz zakres działania obejmuje m.in. rozbiórki, remonty, modernizacje obiektów handlowych i usługowych oraz obiektów budownictwa ogólnego.

Poza ofertą budowlaną nasza firma zadba także o nowoczesne prace wykończeniowe i aranżację wnętrz zgodnie z założeniem wysokiej funkcjonalności i najnowszymi trendami panującymi w branży. Z przyjemnością zaprojektujemy również Twój ogród, a następnie zajmiemy się jego opieką.

Oprócz dbałości o jakość i solidność naszej pracy, dużą wagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do poszczególnych zleceń. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy po to, by na nie odpowiadać, doradzać i realizować marzenia związane z budynkami i aranżacją wnętrz. 

 

NASZA OFERTA